Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/ostroleka/radiooko1.pronet.top/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/radiooko/radiooko.pl/:/home/klient.dhosting.pl/radiooko/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php82/usr/share/pear/:/opt/alt/php82/usr/share/php:/opt/alt/php82/) in /home/klient.dhosting.pl/radiooko/radiooko.pl/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 157
7 C
piątek, 10 maja 2024 r.

UKS Siódemka Ostrołęka na Memoriale Eugeniusza Lokajskiego

UKS Siódemka Ostrołęka wystartowała 4 września w Memoriale Eugeniusza Lokajskiego na stadionie AWF w Warszawie.

Spośród 9 osobowej reprezentacji najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która najpierw o prawie 8 sekund poprawiła swój rekord życiowy w biegu na 600 m – 1:39,10 s zajmując 3 miejsce, a po 10 minutach wystartowała ponownie – na 1000 m, tu ‘życiówki” nie było – osiągnęła czas 3:00,69 s, ale w licznej stawce biegaczek zajęła 2 miejsce.

Drugie miejsce w skoku w dal młodziczek wywalczyła powracająca po kontuzji do treningów i startów Izabela Roicka – 4,71 m. Stanęła także na starcie wieloskoku, gdzie zajęła 4 miejsce ustanawiając rekord życiowy w tej konkurencji – 10,15 m.

W czołówce swoich konkurencji byli także: 12 letnia Kinga Wilczewska (09), która po raz pierwszy w życiu wystartowała w rzucie oszczepem i mimo, że rywalizowała nawet z o 3 lata starszymi zawodniczkami zajęła 5 miejsce z rezultatem 19,59 m. 6 miejsce w biegu na 600 m zajęła Izabela Marcińczyk – 1:40,71 s (o prawie 2 sekundy poprawiony rekord życiowy).

Pozostałe wyniki:

· Szymon Sala (07) – 1:37,34 s na 600 m (o prawie 7 sekund poprawiony rekord życiowy),

· Startujący po raz pierwszy w zawodach lekkoatletycznych Artur Mrozek (07) – 1:41,75 s na 600 m,

· Małgorzata Wierzbowska – 1:46,84 s w biegu na 600 m,

· Julia Pyskło (08) – 8,38 m w wieloskoku (debiut w tej konkurencji),

· Michalina Mierzejewska – 8,36 m w wieloskoku (także pierwszy start w życiu w tej konkurencji).