UKS Gladiator przygotowuje seminarium

REKLAMA


Uczniowski Klub Sportowy Gladiator w dniach 8 -10 lipca będzie gościł  prezesów Światowego Związku Sportów Budo z Indii.

Okazją do spotkania jest seminarium i szkolenie dla zawodników, którzy interesują się sztukami walki. To już druga wizyta reprezentacji Indii w Ostrołęce.

REKLAMA

W sierpniu natomiast ostrołęczanie zostali zaproszeni do Bombaju. Celem wizyty jest szkolenie tamtejszych zawodników.

Poinformował Wojciech Dudkowski, prezes UKS Gladiator.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT