UKS Atria wywalczył 10 medali

REKLAMA

17 grudnia odbył się Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa, podczas którego ostrołęccy tancerze UKS Atria wywalczyli 10 medali.

REKLAMA

8-9 lat klasa H
1 miejsce Jan Śniadach i Oliwia Mróz

8-9 lat klasa G (debiut w wyższej klasie tanecznej)
2 miejsce Krzysztof Pabich i Łucja Sakowska

10-11 lat klasa H
2 miejsce Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk

10-11 lat klasa G
3 miejsce Alan Świderek i Klaudia Mróz
3 miejsce Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel  (debiut w klasie G)

solistki do 11 lat klasa H
1 miejsce Kornelia Kuśmierczyk
solistki do 11 lat klasa G
2 miejsce Łucja Sakowska
3 miejsce Gabrysia Samsel

12-13 lat klasa D Standard
1 miejsce  Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska

14-15 lat klasa D Latin
2 miejsce Mateusz Wielgoliński i Krysia Podsiadlik

3 grudnia na VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Twist Białystok Open, pary UKS Atria uplasowały się na następujących miejscach:

8-9 lat, klasa H
I miejsce i super puchar Krzyś Pabich i Łucja Sakowska
I miejsce Jaś Śniadach i Oliwia Mróz

10-11 lat, klasa H
I miejsce i super puchar Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel
I miejsce Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk

10-11 lat, klasa G
III miejsce Alan Świderek i Klaudia Mróz
Pary Krzysztof Pabich – Łucja Sakowska oraz Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel uzyskały awans do wyższej klasy tanecznej G.

Więcej na https://www.facebook.com/uksatria/

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT