Ukradli torebkę – zostali zatrzymani

REKLAMA

W wyniku podjętych działań łomżyńscy policjanci, bezpośrednio po zdarzeniu, zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzież torebki 70-latki. Odzyskane przez mundurowych przedmioty wróciły do właścicielki, a mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży mienia. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

REKLAMA

Mówiła asp. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy łomżyńskiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT