Ukradli dwadzieścia kartonów kawy

REKLAMA

Policjanci z Ostrołęki szukają nieznanego sprawcy, który ukradł ładunek z naczepy samochodu ciężarowego – dwadzieścia kartonów kawy.

REKLAMA

Do kradzieży doszło w nocy z 21 na 22 listopada na parkingu przy stacji Lukoil w Grabowie. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT