Ukradli 62 tony cukru

REKLAMA

Prawie 62 tony cukru zginęło z fabryki 'Melvit”. Podejrzani o kradzież są czterej mężczyźni.

REKLAMA

Mówi mł. asp. Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce zastosowała wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Wszystkim zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT