Ukradła seata

REKLAMA

Policjanci zatrzymali mieszkankę Warszawy podejrzaną o kradzież Seata oraz o popełnienie innych przestępstw na terenie Ostrołęki.

REKLAMA

Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego zgłosił kradzież samochodu 27 lipca. Był zaparkowany na jednej z ulic w mieście. Mówi młodszy aspirant Tomasz Żerański.

Dalsze postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT