Ukradł pieniądze

REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej w Ostrołęce zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież około 2 tysięcy złotych z jednego z ostrołęckich lokali gastronomicznych. Mężczyzna został zatrzymany kilka godzin później. Usłyszał zarzut kradzieży.

REKLAMA

Mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.
 

Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT