Ukradł i spalił motorower, by oddać go na złom

REKLAMA

Policjanci zatrzymali 20-latka podejrzewanego o kradzież motoroweru. Spalił jednoślad, by oddać go na złom.

REKLAMA

Złodziej ukradł motorower 20 maja z parkingu przy ul. I AWP w Ostrołęce. Wart był 2,5 tys. złotych. Mówi starszy sierżant Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Również wczoraj policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży ogrodzenia cmentarza.

Postępowanie w obu sprawach prowadzą policjanci ostrołęckiego Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT