Uczniowie z ZS STO najlepsi w kraju?

REKLAMA

Uczniowie Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołęce osiągnęli rewelacyjne wyniki z egzaminu gimnazjalnego.

REKLAMA

Informuje Katarzyna Kossakowska dyrektor szkoły.
Blisko 100 procent punktów młodzież zdobyła z egzaminu z języka angielskiego, to cieszy zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Poinformował Wojciech Załuska, nauczyciel języka angielskiego.

W tym roku egzamin gimnazjalny został przeprowadzony w dniach 23, 24 i 25 kwietnia. Z podsumowania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej wynika, że  średnia krajowa z języka polskiego wyniosła 68 %, a z matematyki 47 %.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT