Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza mają do dyspozycji nowoczesny kompleks boisk (zdjęcia)

REKLAMA

Dzisiaj oficjalnie oddano do użytku kolejnego Orlika w Ostrołęce.

REKLAMA

W ramach programu 'Moje boisko, Orlik 2012” powstały dwa boiska – piłkarskie, przykryte sztuczną trawą oraz boisko wielofunkcyjne, na którym będzie można pograć m.in. w koszykówkę i siatkówkę.  Zadowolenia z otwarcia Orlika nie ukrywała Alina Jabłonowska, dyrektor szkoły.

Program  Moje Boisko Orlik 2012 finansowany jest przez Ministerstwo Sportu, samorząd województwa i samorząd miasta.


foto galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}orlik_sp1{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT