Uczniowie klas drugich technikum drogownictwa Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce uczestniczyli w ćwiczeniach geodezyjnych na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

REKLAMA

Posługiwanie się niwelatorami nie jest już tajemnicą dla uczestników wyjazdu. Mówi dyrektor Grzegorz Żebrowski.

REKLAMA

Uczniowie podczas wyjazdu dokonywali m.in.
pomiaru wysokości punktów w terenie i odczytywali je z łaty niwelacyjnej, zajęli się również opracowaniem dokumentacji.

Fot. D.Kulesza

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT