Uczestniczki kursu samoobrony strzelały

REKLAMA

Po raz kolejny w ramach X edycji szkolenia ,,Bądź Bezpieczna” przeprowadzono zajęcia ze strzelectwa sportowego. Odbyły się w Klubie Strzelectwa Sportowego 'Obrońca” w Troszynie.

REKLAMA

Mówi mł. asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

W najbliższych dniach odbędzie się trening samoobrony i zajęcia teoretyczne. W lutym uczestniczki będą miały możliwość skorzystania z siłowni Forma 5 Club, która jest jednym z partnerów kursu.

fot. kwp.radom.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT