Uczczą 644 rocznicę nadania praw miejskich

REKLAMA

12 maja w południe w Ostrołęckim Centrum Kultury odbędzie się uroczysta Sesja Rady Miasta. Została zaplanowana z okazji 644 rocznicy nadania Ostrołęce praw miejskich.

REKLAMA

W programie znalazło się wręczenie honorowych odznak za zasługi dla miasta, które rokrocznie przyznaje samorząd, program w wykonaniu artystów z OCK oraz uczniów z Zespołu Szkół nr 3.

Oficjalne spotkanie poprzedzi Msza Święta w intencji mieszkańców odprawiona w Kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny Królowej Rodzin, która zostanie odprawiona o godzinie 10. Po eucharystii  nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem Świętego Jana Pawła II.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT