Uciekł z miejsca zdarzenia, został zatrzymany przez policję

REKLAMA

Jedna osoba została ranna w wyniku kolizji, do której doszło w niedzielę po południu. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia. Szybko został zatrzymany przez policję. To 17-letni ostrołęczanin.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło przed godziną 17:00. Policjanci odebrali zgłoszenie, że w miejscowości Antonie samochód uderzył w słup energetyczny.

Poinformował młodszy aspirant Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT