Tworzyli Komiksy przez 24h

REKLAMA

Druga edycja Maratonu Komiksu odbyła się w Ostrołęce. Sympatycy obrazkowych historyjek spotkali się w Galerii Ostrołęka.

REKLAMA

Pomysłodawcami przeniesienia do naszego miasta idei amerykańskiego teoretyka komiksu Scotta McCloud’a – akcji rysowania komiksów na zadany temat w gronie pasjonatów tego gatunku, w jednym miejscu przez 24 godziny są Patryk Domurad i Miłosz Białczak. W tym roku motywem przewodnim był zegar.

Ostrołęka to drugie miasto w Polsce, w którym jest  organizowany Maraton Komiksu. Inicjatywę promuje również Gdańsk.

Podkreśla Miłosz Białczak.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT