Twórcy i kolekcjonerzy razem (zdjęcia)

REKLAMA

W niedzielę, 3 marca odbyła się giełda kolekcjonerska połączona z kiermaszem twórczości ludowej. Spotkanie już po raz 3 zorganizował ostrołęcki Klub Kolekcjonerów 'Unikat’.

REKLAMA

Poinformował Adam Kilimon, prezes klubu.

Unikat do tej pory wydał dwie monety, 1 Dukat Ostrołęcki oraz 1 Talar Kurpiowski.

Klub promuje swoją działalność organizując giełdy staroci oraz biorąc udział w festynach osiedlowych i aukcjach. Oprócz tego jego członkowie są też chętnie zapraszani do szkół i ośrodków kultury.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT