Turnieje tenisa ziemnego w Ostrołęce

REKLAMA

Dwa turnieje tenisa ziemnego zostaną rozegrane w najbliższym czasie w Ostrołęce.

REKLAMA

12 i 13 lipca na kortach przy ul. Hallera odbywać się będą Mistrzostwa Miasta.

Kolejny turniej, tym razem dla dzieci i młodzieży, rozegrany zostanie 16 lipca.

Mówił Robert Juchniewicz, dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT