Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki odbędzie się w najbliższy weekend w hali im. Arkadiusza Gołasia

REKLAMA

Rywalizowć będą drużyny – pierwszoligowe: Jadar Siedlce, Ślepsk Suwałki, Pekpol Ostrołęka oraz drugoligowy Camper Wyszków.

REKLAMA

Pierwszy mecz 17 września o godz. 17. Uroczyste otwarcie Turnieju o 18:30.

W niedzielę rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.

Wstęp wolny na wszystkie mecze.

PROGRAM TURNIEJU:

sobota, 17.09.2011 r.

17:00: Jadar Siedlce – Ślepsk Suwałki
18:30: Uroczyste Otwarcie Turnieju
19:00: PEKPOL OSTROŁĘKA – Camper Wyszków

niedziela, 18.09.2011 r.

10:00: PEKPOL OSTROŁĘKA – Ślepsk Suwałki
11:30: Prezentacja drużyny Pekpol Ostrołęka /spotkanie z kibicami – sala sportów walki/
12:00: Jadar Siedlce – Camper Wyszków
14:00: Ślepsk Suwałki – Camper Wyszków
16:00: PEKPOL OSTROŁĘKA – Jadar Siedlce
17:30: Uroczyste Zakończenie Turnieju

Po turnieju wręczone zostaną puchary i wyróżnienia zarówno drużynowe (zależnie od zajętych miejsc) jak i indywidualne (najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn oraz MVP całego turnieju).

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT