Turniej Piłki Nożnej

REKLAMA

Turniej Piłki Nożnej odbędzie się jutro w nowej hali w Chudku.

REKLAMA

Organizowany jest przez Stowarzyszenie piłkarskie Kurpik Kadzidło, Zespół Szkół w Wachu i Dariusza Łukaszewskiego, wójta gminy.

Przy okazji warto wspomnieć o kilkuletniej już współpracy Gminy Kadzidło z instytucjami ekologicznymi, przyrodniczymi.

Współpraca trwa już trzeci rok. Uczniowie wyjeżdzają na podobne przedsięwzięcia i za każdym razem organizatorzy przygotowują coś ciekawego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT