Turniej piłki nożnej dla gimnazjalistów o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego

REKLAMA

Turniej piłki nożnej dla gimnazjalistów o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego został rozegrany w ZSZ nr 2 w Wojciechowicach. Była to piąta edycja.

REKLAMA

Mówi Jerzy Dąbrowski, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSZ nr 2, współorganizator turnieju.

$160520jurek.wav

Rywalizowało 6 drużyn z powiatów ostrołęckiego i łomżyńskiego.

$160520darek.wav

W turnieju zwyciężyła drużyna z Ołdak.  

$160520zawodnicy.wav

Turniej odbył się 19 maja.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT