TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ W LELISIE

REKLAMA

GKLS Lelis wygrał Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Lelis.

REKLAMA

Zawody rozegrano 19 listopada. Rywalizowało osiem drużyn: GLKS Lelis, Lelis II, LZS Olszewka, LZS Obierwia, LZS Szafarnia, LZS łęg Przedmiejski, Długi Kąt, Durlasy.

Po zaciętych meczach grupowych do finału weszły: LZS Obierwia, GKLS Lelis, Lelis II, LZS łęg Przedmiejski.

W meczu o III miejsce Łęg Przedmiejski wygrał z Lelis II 5 : 4, natomiast I miejsce zdobył GKLS Lelis wygrywając z LZS Obierwia 1 : 0.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT