Turniej piłkarski w Gibałce

REKLAMA

W Gibałce został rozegrany piąty turniej piłki nożnej. Na trawiastym boisku w upalną i słoneczną niedzielę spotkało się 5 drużyn, które rywalizowały o puchar wójta gminy Lelis.

REKLAMA

Rywalizacja zakończyła się następująco:
1. Olisar Lelis
2. FC Promil Olszewka
3. Kuźnia Art-Met Olszewka
4. Global Tynki Nasiadki/Zbójna
5. LZS Obierwia

Puchary, medale i nowe piłki wręczył wójt Stefan Prusik. Sędziowali Dariusz Mróz i Jerzy Dawid – społeczni działacze Rady Gminnego Zrzeszenia LZS w Lelisie. 
 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT