Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki w Piłce Siatkowej Mężczyzn

REKLAMA

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozegrany zostanie w Ostrołęce w dniach 12 – 14 września.

REKLAMA

W tym roku aż pięć zespołów przystąpi do rywalizacji.

Zaprasza Robert Juchniewicz, dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

Mecze rozgrywane będą w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT