Turniej Mikołajkowy Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży

REKLAMA

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zaprasza do udziału w Turnieju Mikołajkowym Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki i Starosty Powiatu Ostrołęckiego.

REKLAMA

W zawodach weźmie udział ponad setka młodych adeptów sztuk walki. Turniej odbędzie się w sobotę 19 grudnia 2015 r. w Hali Sportowej w Wojciechowicach ul. Partyzantów 3 w godz. 12 – 17.

Program zawodów:

12:00 eliminacje (kumite, kata, walka z cieniem)

14:00 oficjalne otwarcie, część finałowa

16:00 dekoracja uczestników i oficjalne zakończenie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT