Turniej Karate Kyokushin Mazovia Cup w Piasecznie

REKLAMA

Turniej Karate Kyokushin Mazovia Cup odbył się w Piasecznie. W zawodach wzięło udział  254 zawodników z 40 klubów z całej Polski.

REKLAMA

Z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin na podium stanęli:

    Dominika Pyskło 1 miejsce kat. seniorki-65kg ,
    Daria Długołęcka 1 miejsce kat. juniorki-65 kg,
    Agata Malon 2 miejsce kat. juniorki -65kg,
    Damian Sadlak 2 miejsce kat.juniorzy -70kg,
    Małgorzata Goździewska 2 miejsce kat. juniorki -55kg,
    Julita Sęk 3 miejsce kat. juniorki młodsze-45kg,
    Martyna Staniszewska 3 miejsce  kat. młodziczki +56kg,
    Mateusz Malon 3 miejsce  kat. kadeci +45kg,
    Aleksander Zieliński 3 miejsce  kat. młodzik-45kg,
    Aleksandra Abramczyk 3 miejsce kat. młodziczki-50kg.

Turniej odbył się 30 marca 2019 r. według przepisów Światowej Organizacji Karate IKO, w których wszystkie techniki na strefę jodan, czyli na głowę są dozwolone.

Jednym z sędziów zawodów był sensei Sikora Radosław II dan, a trenerami i opiekunami grupy sensei Wiesław Orzoł IV dan i Artur Orzoł III dan.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT