Turniej Footballu Amerykańskiego

REKLAMA

21 sierpnia na płycie bocznej stadionu miejskiego w Ostrołęce zostanie rozegrany turniej Footballu Amerykańskiego. Jego organizatorem jest KFA 'Kurpie”.

REKLAMA

Zaprasza Andrzej Janusiewicz, prezes Klubu.

Pierwszy w Ostrołęce Turniej Footballu Amerykańskiego odbył się 18 sierpnia 2013 roku. Wtedy to zawodnicy reprezentujący nasze miasto pierwsze starcie przegrali ale w drugim po emocjonującej i widowiskowej walce odnieśli zwycięstwo.

Fot. KFA Kurpie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT