Turniej Footballu Amerykańskiego już 18 sierpnia

REKLAMA

Pierwszy w Ostrołęce Turniej Footballu Amerykańskiego odbędzie się 18 sierpnia na bocznej płycie stadionu przy ul Witosa. Jego organizatorem jest Klub KFA Kurpie. W godzinach od 10 do 17 zaplanowano 4 mecze. Ostrołęcka drużyna zagra dwa z nich.

Ostrołęcka drużyna liczy blisko 30 zawodników, osoby, które chciałby zaangażować się w ten sport nadal mogą się zgłaszać.

Poinformował Andrzej Janusiewicz – prezes Klubu KFA Kurpie Ostrołęka.

REKLAMA

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT