Trzy nowe pomieszczenia w Kultowni OCK

REKLAMA

W Kultowni Ostrołęckiego Centrum Kultury zostaną oddane do użytku trzy wyremontowane pomieszczenia, które wcześniej  były niedostępne dla mieszkańców.

REKLAMA

Mówi dyrektor OCK, Tadeusz Wiśniewski.

Po rozmowie z prezydentem przystąpiono do remontu.

Mieszkańcy, poprzez zaadaptowanie pomieszczeń w Kultowni  będą mogli liczyć na wiele udogodnień.

Dodatkowo wyremontowanie pomieszczeń pozwoli na zajęcia dla większej ilości grup.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT