Trzeci weekend, czwarty wypadek śmiertelny

REKLAMA

W ostatnie trzy weekendy doszło do czterech wypadków śmiertelnych, w których zginęło aż 5 osób.

REKLAMA

Od kilku lat widoczny jest spadek liczby nietrzeźwych kierujących – informuje ostrołęcka policja. Liczne kontrole, akcje, działania, które przynoszą skutek. Jednak w dalszym ciągu jest to niewystarczające. Odzwierciedleniem bezpieczeństwa na drodze dla policji jest liczba śmiertelnych wypadków. Ostatnie tygodnie są tragiczne. Cztery wypadki i pięć ofiar śmiertelnych. Zginęli młodzi ludzie. W trzech przypadkach kierowcy byli nietrzeźwi. W dwóch w ogóle nie posiadali uprawnień.

Mówił podkom. Sylwester Marczak.

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT