Trzech funkcjonariuszy z ostrołęckiej policji odpowie za wykorzystywanie służbowych aut do prywatnych celów w sprawie tzw. 'Blue Taxi’

REKLAMA

Potwierdziły się doniesienia jednego z ogólnopolskich mediów, które w sierpniu informowało, iż policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce służbowe samochody potraktowali jak taksówki i rozwozili nimi gości po policyjnej imprezie. Ta wszczęła wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Oto oficjalny komunikat.

REKLAMA

Mówił aspirant Sylwester Marczak, pełniący obowiązki oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT