Trwają Matury – w ZSZ NR 2 optymistycznie

REKLAMA

4 maja rozpoczęły się tegoroczne egzaminy dojrzałości. Maturzyści na początek zmierzyli się z językiem polskim, a dzisiaj z matematyką.

REKLAMA

Mówiła Agnieszka Murach wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce.

Egzamin maturalny to sprawdzian zarówno dla młodzieży jak i dla nauczycieli – podkreśla dyrektor szkoły Grzegorz Żebrowski.

Po pierwszym dniu zmagań nastroje wśród ostrołęckiej młodzieży dość optymistyczne.

Tegoroczne egzaminy maturalne potrwają do 23 maja.

Fot. L. Kaczyński.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT