Trwa budowa ronda na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej i Brzozowej

REKLAMA

Na tę inwestycję kierowcy czekali od wielu lat. Rondo bowiem ułatwi włączanie się do ruchu nadjeżdżającym od strony Przasnysza.

REKLAMA

Wykonano już kanalizację deszczową, prace związane z  przekładaniem sieci wodociągowych i telekomunikacyjnych. Obecnie kładzione są krawężniki – informuje Wojciech Drobiński, rzecznik Urzędu Miasta Ostrołęki.

Prace na ulicy Warszawskiej są realizowane w ramach projektu 'Budowa ronda na skrzyżowaniu DK 61 z drogą wojewódzką nr 544 w Ostrołęce w celu poprawy bezpieczeństwa’.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT