Troje zawodników UKS Siódemka Ostrołęka zakwalifikowało się do Kadry

REKLAMA

W listopadzie troje zawodników UKS Siódemka Ostrołęka przebywało w Łodzi na Testach kwalifikacyjnych do Zaplecza Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Przed kilkoma dniami opublikowane zostały wyniki testów. Wszyscy troje – Kornelia Suchecka, Daniel Gadomski i Adam Piątkowski przeszli je pomyślnie i zostali zakwalifikowani do Kadry.

REKLAMA

Najbliższy obóz już za miesiąc w Gdańsku, gdzie wraz z zawodnikami innych klubów trenować będą przed Halowymi Mistrzostwami Polski Juniorów i Juniorów Młodszych pod okiem trenera Marka Mierzejewskiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT