Troje sztangistów UKS Atleta zakwalifikowało się na Mistrzostwa Polski U17

REKLAMA

Kwalifikacje strefowe do Mistrzostw Polski U17 w podnoszeniu ciężarów odbyły się 20 czerwca w całym kraju. O prawo startu rywalizowali również dwaj sztangiści UKS Atleta Ostrołęka: Szymon Bieńkowski i Sebastian Korzeniecki.

Oprócz nich do Mistrzostw Polski U17 zakwalifikowała się Dorota Gnoza, juniorka młodsza, multimedalistka lat poprzednich oraz mistrzyni Polski seniorek 2026, która uzyskała awans po starcie 13 czerwca na Mistrzostwach Polski Seniorek w Radomsku.

REKLAMA

Zawody odbędą się w dniach 23-26.07.2026 w Łukowie.

fot. UKS Atleta

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT