Troje nietrzeźwych kierujących, wśród nich kobieta

REKLAMA

Kilkaset kontroli przeprowadzili policjanci podczas działań 'Trzeźwość’. Efekt – troje kierujących na podwójnym gazie. Niechlubną rekordzistką dnia okazała się mieszkanka gminy Baranowo zatrzymana w Woli Błędowskiej. Miała ponad 2 promile alkoholu.

REKLAMA

Policjanci ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego przeprowadzili działania wczoraj na terenie całego powiatu. 

Poinformował asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Policja przypomina, za jazdę na podwójnym gazie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT