Tragiczne wtorkowe popołudnie

REKLAMA

Wtorkowe popołudnie minęło na drogach powiatu ostrowskiego tragicznie. W wypadku zginęło dwóch młodych mężczyzn.

REKLAMA

Około godz. 15 panowały bardzo trudne warunki drogowe spowodowane obfitymi opadami śniegu. Do tragicznego wypadku doszło na drodze W627 w pobliżu Jeleni.

 

 
Mówiła sierż. szt. Marzena Laczkowska, oficer prasowy ostrowskiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT