Tragiczne skutki wypalania traw

REKLAMA

Wbrew apelom i zdrowemu rozsądkowi rolnicy wiedzą swoje i wypalają trawy, przysparzając tym samy pracy strażakom. Tylko wczoraj musieli oni interweniować aż 12 raz.

REKLAMA

Każdego roku giną w pożarach ludzie i zwierzęta. Każda interwencja kosztuje. Dym będący następstwem wypalania oznacza tony toksyn w powietrzu, niszczona jest również gleba, a to jedynie wybrane argumenty przeciwko wypalaniu traw.

Mówił młodszy brygadier Robert Chodkowski rzecznik komendanta miejskiego PSP w Ostrołęce.

(mm)

For. Komenda Miejska PSP Ostrołęka.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT