Tragedia w Gminie Goworowo. Martwy mężczyzna znaleziony w wodzie

REKLAMA

Tragicznie zakończyły się wczorajsze działania straży pożarnej na terenie gminie Goworowo. W jednym ze zbiorników wodnych na starorzeczach Narwi znaleziono zwłoki mężczyzny.

REKLAMA

Poinformował bryg. Jarosław Wilga, rzecznik komendanta miejskiego PSP w Ostrołęce. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT