back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

TPD – Dzień Dziecka i Dnia Sportu

REKLAMA

Międzynarodowy Dzień Dziecka połączony ze z Dniem Sportu po raz kolejny odbył się w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce. To wspólna inicjatywa placówki i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

W imprezie uczestniczyło blisko 130 wychowanków z Placówek Wsparcia Dziennego TPD z Ostrołęki, Olszewa-Borek, Lelisa i Myszyńca prowadzonych przez Oddział Powiatowy TPD w Ostrołęce.

Podkreśla Hanna Grądzka, prezeska TPD w Ostrołęce.

Wydarzenie rozpoczęto od pokazu tańca towarzyskiego, wykonanego przez Pawła wychowanka TPD, Straż Miejska poprowadziła warsztaty udzielania pierwszej pomocy, pokaz samoobrony przygotowali uczniowie klas mundurowych, przygotowano również kącik fryzjerski i fotobudkę. Dzieci miały możliwość korzystania z dmuchanych zjeżdżalni. Na wszystkich uczestników spotkania czekał poczęstunek.

Ważną częścią były zawody sportowe m.in.: bieg na 60 m, tor przeszkód, rzut lotką do celu oraz przeciąganie liny. Przyznano medale, dyplomy i nagrody. Każde dziecko z okazji swojego święta otrzymało upominek.

Fot. TPD Ostrołęka

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex