To był fałszywy alarm bombowy

REKLAMA

Policja poszukuje sprawcy fałszywego alarmu bombowego, który 22 października poinformował o podłożeniu ładunku wybuchowego w ostrołęckim Sądzie Okręgowym. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Mówi st. asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Policja przypomina, że 12 listopada 2011 roku wszedł nowy przepis (art. 224a kk), który pozwala na ściganie karne m.in. sprawców tzw. 'fałszywych alarmów bombowych’.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT