Termomodernizacja budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce

REKLAMA

Sytuacja lokalowa Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce od wielu lat była bardzo trudna. W ubiegłym roku Powiat Ostrołęcki wykupił całość nieruchomości położonej na ulicy 11 listopada 68, w związku z tym w roku bieżącym przystąpiono do remontów pomieszczeń przejętych po Wojewódzkim Biurze Geodezji.

REKLAMA

Termomodernizacja budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce została dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji w kwocie 110.177, 45 zł, poinformował Jacek Małkowski dyrektor PUP.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT