Teoria na prawdko – są pierwsi, którzy pokonali nowe testy

REKLAMA

Pierwsze osoby zaliczyły egzamin teoretyczny na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Ostrołęce.

REKLAMA

W ciągu ostatnich kilku dni do testów przystąpiło 13 osób, choć pierwsze dni dla podchodzących do egzaminy nie sprzyjały, dziś tuż po godzinie 8 odnotowano pierwszego szczęśliwca, 45 minut później kolejnych 3.

Przypominamy, że minimalna ilość punktów, by egzamin został zaliczony wynosi 68. Jak się okazało, odpowiedni zasób wiedzy i koncentracja wystarczą, by spełniło się marzenie o posiadaniu prawa jazdy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT