Tegoroczna Noc Muzeów w irlandzkich klimatach

REKLAMA

Irlandzkie klimaty zapanują w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w nocy 19 maja. To motyw przewodni akcji pod nazwą Noc Muzeów.

REKLAMA

Rokrocznie ostrołęcka placówka przygotowuje dla mieszkańców moc atrakcji, nie inaczej będzie w tym roku. W godzinach od 18 do 24 można będzie  m.in.  wziąć udział w warsztatach tańca irlandzkiego, które poprowadzi Mateusz Wójcik, zaplanowano również  koncert muzyki celtyckiej w wykonaniu zespołu DANAR, spotkanie z legendami i baśniami Szmaragdowej Wyspy, zagadkowe zwiedzanie wystawy czasowej 'Śladami św. Patryka”  oraz celtycką pracownię rękodzieła  'Pod zieloną koniczynką”. W Zielonym Irish Pubie będzie można skosztować przysmaków kuchni irlandzkiej przygotowanych przez  ZSZ nr 4.

Informuje dyrektor Maria Samsel.
Impreza odbędzie się pod hasłem 'Zielono nam!”, wstęp 1 zł.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT