Teatr Lalki i Aktora w Łomży zaprasza na zakończenie sezonu artystycznego 2012/13

REKLAMA

W niedzielę 23.06.2013 r. odbędzie się plenerowe przedstawienie widowiska PIĘKNA I BESTIA. Spektakl wyreżyserował znany widzom Stanisław Ochmański, który wielokrotnie współpracował z łomżyńskim teatrem. Autorem scenografii jest Jan Zieliński, a muzykę skomponował Bogdan Szczepański.

REKLAMA

W spektaklu zagra zespół aktorski w składzie: Beata Antoniuk, Bogumiła Wierzchowska-Gosk, Marzanna Gawrych, Marek Janik, Tomasz Rynkowski.

Spektakl rozpocznie się o godz.19.00 na ul. Farnej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT