Targi Ekologiczne w Ostrołęce

REKLAMA

Powiększ

Tegoroczne Targi Ekologiczne, które cieszą się ogromną popularnością zostały wzbogacone o Jarmark Ostrołęcki.
Na stoiskach przy scenie pod Kupcem można było kupić produkty wyprodukowane przez lokalnych producentów, między innymi miód, różnego rodzaju pieczywa, wędliny, kiełbasy, owoce i warzywa.
Ostrołęcki oddział MODR zorganizował kiermasz wydawnictw, na stoisku leśniczym można było obejrzeć wystawę i uzyskać szerszych informacji na temat grzybów, nie zabrakło też prezentacji wyrobów rękodzieła artystycznego.

REKLAMA

(rk)

{gallery}targieko2k122{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT