’Tam gdzie nie ma nas’ – koncert

REKLAMA

Na koncert 'Tam gdzie nie ma nas’ zaprasza dzisiaj (27 sierpnia) klub Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury. To kolejne muzyczne spotkanie w ramach 'Art czwartku’ – letnich koncertów pod wierzbą na placu Bema.  

REKLAMA

Dzisiaj usłyszymy piosenki z lat 70-tych. Mówi Aleksandra Kowalewska.

Koncertowi będzie towarzyszył powarsztatowy pokaz teatralny.  

Koncert na placu Bema rozpocznie się o godzinie 19. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT