Szukając ochłody nad wodą wybieraj tylko bezpieczne kąpieliska

REKLAMA

Przed nami zapowiadany upalny, sierpniowy weekend, dlatego szukając ochłody nad wodą pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, aby bezpiecznie wrócić do domu – apeluje ostrowska policja.

Ostrożność i rozsądek to podstawowe zasady dla wypoczywających. Niestety alkohol, przecenianie własnych umiejętności pływackich czy nieodpowiednia opieka nad dziećmi mają często tragiczny finał.

REKLAMA

Ostrowscy funkcjonariusze w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu wraz z rozpoczęciem sezonu letniego, aż do jego zakończenia sprawdzają miejsca, gdzie mogą kąpać się osoby pomimo obowiązującego zakazu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA