Sztuka Carlo Collodi 'Pinokio’

REKLAMA

W niedzielę 3 listopada 2013 r. Teatr Lalki i Aktora w Łomży zaprasza na sztukę Carlo Collodi  'Pinokio’.  Reżyserem spektaklu jest Jarosław Antoniuk. Scenografię zaprojektowała Eva Farkasova, a muzykę skomponował Bogdan Szczepański.

REKLAMA

’Pinokio’ jest współczesnym Odyseuszem, który szuka własnej drogi, a dobra wróżka niby Anioł chroni chłopca. Chłpiec poprzez empatię i szacunek dla drugiego człowieka odnajduje sens życia i swoje miejsce na ziemi.

Przedstawienie odbędzie się w sali widowiskowej Teatru Lalki i Aktora w Łomży przy placu Niepodległości 14 o godz. 11.00

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA