Szpital zmienił nazwę

REKLAMA

Od 4 października ostrołęcki szpital nosi nazwę Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego  im. dr Józefa Psarskiego, a nie jak wcześniej Samodzielnego Zespołu  Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej.

REKLAMA

Poinformował Wojciech Miazga, dyrektor placówki. Czy zmiana nazwy wiąże się również z przekształceniem dotychczasowej formy funkcjonowania szpitala?

Zakład Pilęgnacyjno-opiekuńczy prawdopodobnie zajmie budynki po oddziale zakaźnym przy ul. Sienkiewicza w Ostrołęce.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT